Kuře

Existuje nějaká čtečka knih na které lze psát dokumenty, typ displeje je e-ink a nestojí více než 3000?

Odpovědi
bolak

Tady máš všechny čtečky e-ink do třech tisíc > http://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/srov­nani-produktu--amazon-kindle-4-wifi_-_amazon-kindle-touch_-_bebook-club_-_bookeen-cybook-opus_-_crono-creb61_-_jinke-hanlin-v3-plus_-_jinke-hanlin-v5_-_kobo-touch_-_lenovo-mreader-eb-605_-_pocketbook-360-plus_-_pocketbook-611_-_prestigio-libretto-per3162bn_-_prestigio-libretto-per3362b_-_sibrary-g6/

To jestli na nich jde psát dokumentym do už si budeš muset zjistit sama. Já nevím, neznám, nezajímám se. CTRL+C a CTRL+C, v tom sem dobrej!!! to teda jo…

Vyber si přístroj, klikni na specifikaci, případně na recenze a hledej. Když tam nic nenajdeš, klikni na poradnu a zeptej se, tvůj dotaz se automaticky rozešle těm co to maj doma, takže bys měla dostat dopvěď vcelku brzo.

  • .- — -. . -.-. –.. .–. .-. -. …- -.--

Razza

čtečka asi ne, ale zkus nějakej levnej tablet, za tu trojku seženeš nějakej 7" tablet s Androidem. Předem říkám, že to bude mít malou operační paměť a pomalou a procesor bude taky pomalej a displej nebude nejsíš multi-touch jako je u iPADu. Ale bude to levný a na čtení knížek to nebude mít vliv. Nebo to můžeš udělat jako já, tj. koupit na aukru nějakej vrak a na www.pda-prislusenstvi.cz koupit nahradni díl a někoho ukecat, aby ti to spravil. To je nejvyšší výkon za nejmíň peněz. Teda pokud pominu něco tak nemorálního jako to někde ukrást 🙂

Zdroj: www.bookz.cz

jedy

Napadá mě Kindle 3 (aka Kindle Keyboard), ale ten stojí o něco více než 3000 Kč. Na druhou stranu za to dostaneš velmi povedenou a oblíbenou čtečku. Jinak se ale moc e-ink nehodí k psaní dokumentů (už kvůli té technologii), tablet by nemusel být špatnou volbou. Opět se ale nedostaneš pod 3000 (ty levnější moc neber).

Zdroj: http://mojectec­kaknih.cz/ctec­ka-knih-nebo-tablet/

Any96

http://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/poc­ketbook-touch-623/
Já mám Pocketbook Touch 623 a jsem spokojená.
Displej 6", E-Ink, Pameť 4000MB, Wifi, Dotyková, Hmotnost 200g, vydrží dlouho.
Stojí kolem 3000Kč a dají se na ní psát dokumenty.
Doplňuji:
Ale i když stojí nějakých 3050Kč, je hodně dobrá. Doporučuji.