Avatar uživatele
varg

existuje neco zaruceneho na prodlouzeni penisu???

existuje neco zaruceneho na prodlouzeni penisu???obednal jem si andro penis ale bojim se ho nosit abych nemel problem s erekci..penis mam15–5cm diky za odpoved

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, briketka10, anonym před 4328 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pane Vy jste přímo maximalista! Můj přítel v těchto souvislostech uplatňuje rčení:
"tím se netrap může být malý, ale musí být zuřivý a je důležité, aby kam nedosáhne tam dostříknul ". Dámy prominou, pánové se snad zklidní.....

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?varg Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já nevím,co někteří chlapi máte na tom,že jen velký penis uspokojí ženu.Je to hloupost,s větším to akorát bolí,nic víc.

7. Češi mají v kalhotách průměr
Průměrná délka penisu v Česku je 15 cm, ve Francii 16 cm, Španělsku 13,6 cm, Japonsku 13 cm a v USA 12,9 cm. Pokud se průměrným číslům nepřibližujete, nijak si nezoufejte. Lékaři tvrdí, že pro kvalitní uspokojení partnerky stačí velikost penisu v délce 9 cm.

http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/7887/ta­jemstvi-penisu-13-zajimavosti-o-panske-chloube.html

Jak tady píšou jiní,na velikosti nezáleží,najdi si partnerku,která bude ve vztahu k tobě preferovat jiné přednosti a je to.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

ehm… 15,5 a řešíte prodloužení?? Já tomuhle číslu nesahám ani po paty a neřeším nic. Ženské vagíny jsou dostatečně elastické, aby sis s tím poradily. Hoďte to za hlavu. Někde jsem četl, že vážně se zamýšlet nad umělým prodloužením by měl až majitel přirození pod 6 cm ;{)>
Doplňuji:
*aby si… úklep

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ono když dojde na věc při normálním postupu známosti,jsou sympatie už tak daleko,že je pozdě tohle řešit.Při dlouhodobé nespokojenosti partnerky z tohoto důvodu (ale neznám takový případ z praxe) lze si pomoci nějakými erotickými pomůckami.Na plodnost velikost vliv nemá. A na závěr vtip: Bývalý partner vidí ve společnosti bývalou partnerku s novým přítelem.Přistoupí k nim a praví: Jak se ti jezdí na ojetém použitém kole? Přítel se nenechá vyvést z klidu a praví" „NO,až na prvních 5cm byla netknutá“…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

to stačí.

vôbec to nerieš, hlavne aby bol funkčný.

;)
Doplňuji:
briketka mi hneď pripomenula vtip:

Na nuda pláži si chlapček prezerá hole dievčatko a prehlási:

  • Heč, ja mám pišáka a ty nemáš.
  • Ja keď budem veľká, nedá sa dievčatko, budem mať pišákov koľko budem chcieť.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

měla jsem i menší..
zrušila bych objednávku mě by to stačilo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já bych to neřešila i s malým kašpárkem zahraješ skvělé divadlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dusand

tak tak.. hlavně aby fungoval. i většina normálních žen se nedívá na délku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

arygnoc – móc dobrý :))

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek