ZangetsuTS

Existuje něco jako ledová bomba

Existuje ?

Nejlepší odpověď
fcoop

V průběhu války byla v Německu vyzkoušena i „ledová bomba“.Po jejím dopadu se veškeré vodní plochy v okruhu dvou kilometrů pokryly ledem.Zahynul veškerý život.Trochu nám to může připomínat slavný román Julese Verna Ocelové město.Existenci „ledové bomby“ však potvrdil v roce 1954 prezident USA Truman.(Net)

Další odpovědi
hanny 2

Jak se to vezme -
http://zpravy­.idnes.cz/stre­piny-z-ledove-bomby-se-zabodly-i-do-sten-rika-zena-z-poniceneho-domu-1n2-/domaci.aspx?c=A101119­_153106_jihla­va-zpravy_dmk