Rohlik

Existuje nealko pivo, proč nemáme i nealko víno?

Co brání tomu, abychom zde měli i nealko víno? Jinak řečeno nápoj s charakteristickou chutí vína, ale bez alkoholu. Stejně tak jako zde máme nealko pivo.

Nejlepší odpověď
Radius

Ale vždyť máme Vineu, ta se prodává už léta, já ji pil v létě na chatě, alkohol v ní není…
Má několik příchutí, teď je nějaká nová: „Modrý Portugal“ zítra si ji koupím…

Zdroj: http://www.vi­nea.cz/

Další odpovědi
marci1

Asi něco takového existuje: 🙂
http://www.wi­nehouse.cz/pro­dukty/vina/ne­alkoholicka-vina/

Arne1

Existuje to, ale prodává se to velmi zřídka. Já si toho všimnul asi před 15 lety.

Prazan

Dealkoholizovane (ci nealko) vino existuje, stacit vyGooglit :). Napr. Carl Jung se sem vozi od roku 2004 a v ramci rady najdete sekty, vermut, svarak i tiche vina, jak bile tak cervene. Vice info. na www.carljung.cz

Drap

Potom by to nebylo víno, ale břečka.

Smackdown

To se nedá pít.

lota

A o vinea či takové ty limo s chutí vína, mám pocit, že po hroznech chutnají.

orestez

Nealkoholická vodka. — no, co se dá dělat? Nedá se dělat nic. Vlastně ano, nadzvednout jednu půlku zadku a vyšlehnout krakena. Nealkoholické víno se vyrábí řadu let. Jen potom do něj přidávají alkohol, aby si lidé mysleli, že pijí víno. Krabicový demižon.

Radius

Ještě existuje Márka a Top Topic.