Stingo

Existuje navigace na kolo s nastavením pro cyklostezky?

Původní
existuje navigace pro kolo s cyklostezkama?

Nejlepší odpověď
dubraro

Existují speciální cyklistické navigace, např. eTrex.
Cyklostezky má dobře zpracovaná navigace – aplikace od mapy.cz, ale nemá takový ten „navigační“ pohled, jen vyznačenou tvoji polohu v mapě a k tomu slovní pokyny.*)
Použít se dá i navigace od Google maps, ale tam nejsou všechny cyklostezky a drobnější komunikace a zkratky, které může cyklista použít.

To byla vloni novinka. Poprvé jsem to zkusil a lidé se po mně divně koukali, když slyšeli, jak mne na kole někdo komanduje. Vrchol představení byl, když jsem dojel k hospodě a z kola se ozvalo „Dorazil jste do cíle“. Tam již sedící pivocyklisté se dobře bavili.

Další odpovědi
mosoj

Pokud vím tak jediný Garmin měl solidní turistickou mapu ČR do navigace.
Další turistickou mapu mají mapy na Seznamu, které jdou použít do mobilu a pracují i OF line.
E-trex je přístroj od Garminu. Důležitá je ta mapa, jmenuje se TOPO CZECH (PRO).
Seznam používá mapy od Mapy. cz. Osobně ji používám v mobilu. Je zadarmo a pro navigaci v terénu bohatě stačí.

bonamisá987

DObrý den. Jaké hodinky máte? Já přemýšlím nad Garmin Forerunner https://netob­chodak.cz/gar­min/468795-garmin-forerunner-35-optic-black.html máte s nimi někdo zkušenosti? Oplatí se koupit?