smoulinkaq

Existuje naký stroj na udženi rovnovahy ktery hradi pojištovna? nemužu chodit neudržim rovnovahU DĚKUJI

mĚLA SEM CHODITKO ALE TO NEPOMOHLO PORADTE MI PROSIM CO BY MI JEŠTĚ POMOHLO?

Nejlepší odpověď
beer

Pomůcek je celá řada
http://www.go­ogle.cz/search?q=pom%C5%­AFcky+na+ud%C5­%BEeni+rovnova­hy&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=gA8mUf­nnM6WL4ATx9ID­QDg#hl=cs&gs_rn=4&gs_ri=­psy-ab&pq=zdravot­n%C3%AD%20pom%C5%AF­cky%20k%20pohy­bu&cp=21&gs_id=q&xhr=t&q­=zdravotn%C3%AD+pom%­C5%AFcky+pro+po­hyb&es_nrs=tru­e&pf=p&sclien­t=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-SearchBox&rlz=1I­7ADFA_cs&oq=zdr­avotn%C3%AD+pom%­C5%AFcky+pro+po­hyb&gs_l=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.&fp=7a63a7309090bdff&bi­w=1016&bih=631 ,
ovšem nejvhodnější ti doporučí jen tvůj lékař a současně ti objasní jak jsou hrazeny/nehrazeny u pojišťoven. Tedy i tvé.