no coment

Existuje nadpřirozeno?

no, někomu to může přijít dětinské, ale mě by vážně zajímaly názory druhýh lidí..dala jsem kategorii ,,kultura a společnost", jelikož jsem za 1. nevěděla kam jinam a za 2. si myslím, že tato otázka zasahuje i do společnosti..

Nejlepší odpověď
Drap

Určité věci či zážitky jsou nevysvětlitel­né...........­....tak asi ano.

Další odpovědi
anonym

Já si myslím,že ano,jen to nedokáži zdůvodnit!

Natee

Skvělá otázka!
Bohužel na ni neznám přesnou odpověď. Ale myslím si, že alespoň do určité míry ano..

mosoj

V první řadě je si třeba ujasnit co si kdo představuje pod pojmem nadpřirozeno.
Většinou je to spojováno s existencí boha.
Takže jak odpověďět – existuje bůh ?
To je něco jiného než věřit v boha !
A za nevysvětlitelné jevy může UFO.

Děda Louda

Samozřejmě existuje. Úplně stejně jako podpřirozeno.

montyjack

Podle mě existuje něco co lidstvo doposud nezná, může to být například nový druh fyzikální energie… kdo ví, zkus pročítat blog http://luzr.cz jsou tam občas dobré články i z tohoto tématu.

Zdroj: luzr.cz