hudzu

Existuje na UP bezplatný právník? Ve Vyškově a Kyjově prý zrušili.

Zdravím, dala jsem okamžitou výpověď za nevyplacení mezd. Mám nárok na odstupné, ale zaměstnavatel nezaplatí nic. Jak mám pokračovat dále? Děkuji. UP nepomáhá. Řekli, že nemám nárok, pokud zaměstnavatel není v insolvenci. Takže co mám dál dělat?

Odpovědi
ivzez

Od zřízení instektorátu práce (http://www.suip.cz ) úřady práce neposkytují
pracovně právní poradenství. Je to už několik let, ale přesný rok si nepamatuji.

Co byste potřeboval?
(S něčím dokážeme poradit i zde.)

lexx

ve větších městech existují bezplatné advokátní poradny mimo prostředí ÚP

hudzu

Můžu na zaměstnavatele podat insolvenci a jakým způsobem jinak mužu dostat odstupné,když mám na ně nárok podle paragrafu 56