JájsemRaibek

Existuje na světě kromě oblasti 51 i jiné tak utajené místo?

Mám na mysli např. v Rusku, popř. jinde ve světě.

Odpovědi
Emefej

Takových je mnoho, v Rusku se tomu říká „Закрытое административно-территориальное образование“.

Rocker > v Prokopském údolí sídlí VÚ 2508, jde o jedno ze záložních velitelství AČR.

setapouch

Googli objekt GA362.

ten který je

Hora Jamantau.

Rocker

U nás třeba bývalý lom v Prokopském údolí.Je to přísně střežený vojenský objekt a nikdo neví,co tam je.