smutnydrak

Existuje na Odpovědích.cz cenzorní skřítek?…takový malý parazit?…a jak vůbec vypadá?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Že by admin? Ale počkat, ten vlastně dělá jen svou práci, kterou mu zbytečně přiděláváme, když otázky vkládáme (ať už záměrně nebo nevědomky) do špatné rubriky.
Jinak ptát se můžeš samozřejmě na cokoliv s ohledem na kodex…

Další odpovědi
annas

Určitě to není skřítek ani parazit, ale normální tvor, který chce, aby stránky Odpovědí byly přehledné.