FikeCZ

Existuje na očku něco jako replay?

Před chvili hrali na očku celkem zajimavou pisničku ale nestihl sem ji,něco electrical cool nebo tak něco,,hledal sem něco jako playlist jako má evropa2 ale nenašel sem nic takoveho..Existuje to vubec??

Odpovědi
marek.29

Už se mi to taky jednou stalo.. Bohužel Óčko zatím není tak daleko jako Evropa 2 takže sem taky nepochodil.. ale když mrkneš, co to zrovna bylo za program (óčko hity, best of.., mixxer apod.), tak ten song třeba ještě potkáš.. 🙂