Existuje možnost, že v ČR i EU čekají v budoucnosti podobné události jako byla sametová revoluce nebo pražské jaro 1968?

Zajímalo by mě,jestli se v budoucnosti může v ČR i EU opakovat něco podobného jako bylo např. Pražské jaro 1968 – Okupace Československa nebo Sametová revoluce v moderním provedení. Dékuji.

Co interpunkce?

Nejlepší odpověď
orwell

Určitě taková možnost existuje a jen velmi naivní lidé si mohou myslet, že zmíněné události byly poslední v historii ČR, Evropy a lidstva vůbec.

Další odpovědi
ivzez

Může.
A možná, že ta budoucnost není příliš daleko.

Kepler

To bychom museli předpokládat totalitní komunistický režim a ten nikde v Evropě už není. Taky schází garant světového míru – velký bratr SSSR, který by to vojensky jistil. Žádná revoluce už není třeba, pokud by někde chtěli změnu, lze to provést demokratickou cestou.

hapiky

Zbrojní výdaje se zvyšují stejně jako mezinárodní napětí a ptáček míru stále dělá drahoty.

anonym

S lidmi jako Tomio Okamura ve vládě nás pravděpodobněji čeká osud Ukrajiny či Turecka …