fcoop

Existuje možnost,jak dostat fotky z PC zpět do fotoaparátu?

Digitálního,to je jasné.

Nejlepší odpověď
chudst

Melo by to jit, mate-li kartu, normalne tam fotky nahrajte. Delate-li to pres USBcko, pak pouzivate-li nejaky program, zapomente na nej, bezte do Pocitace, otevrete si slozku z fotakem, najdete si, kde mate fotky a normalne si tam zkopirujte z disku ty, ktere chcete.

Další odpovědi
dědapetr

Snad na paměťovou kartu uložit.katu vložit do PC a uložit.

led

Je to možné prekopírovať naspäť na kartu buď priamo zasunutú do počítača, alo cez čítačku.
Ale pozor, nesmú byť upravované v počítači.Také na displeji foto už neuvidíte.