Existuje Miss Odpovědi.cz?

Kvalita a kreativita otázek a odpovědí.

Odpovědi
Malvína

Ne. Kvalitní a zajímavé otázky a odpovědi se označují buď jako Dotaz+ a nebo nominací.

Rokio

Za elitní uživatelku Odpovědi.cz považuji annas. Je to podle mě nejchytřejší členka tohoto webu.

Hufnágl

Rokio, annas, která bez odkazů a kopírovaných textů nedokázala odpovědět na malichernou otázku?

anonym

Nej: Rokio, Hufnágl, Kepler

anonym

Rokio: a co Kepler?

zjentek

Rokio, a co já?

Rokio

zjentek: Ty jsi také inteligentní. Podle mě máš IQ minimálně 120 bodů. Navíc je s tebou legrace v porovnání s vážnou annas.

anonym

Zjentek hlavné ví, kde jsou limity.

zjentek

THX, to je pro mne uznání.