Existuje-li seriál Mladí a neklidní, tak proč nevzniknul i seriál Staří a klidní?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejlepší by byl seriál Staří a neklidní na téma: lepší je s Parkinsonem trochu vylít, než s Alzeimrem zapomenout vypít. Přísahám, že tenhle nápis jsem viděl na jednom zlínském náhrobku.

Další odpovědi
Drap

Zatím to nikoho nenapadlo a nikdo takový seriál nevytvořil. Zde se otvírá obrovská šance pro tebe. Ukaž světu co dokážeš a vytvoř takový seriál. Budu ho napjatě sledovat.