vivatisCZ

Existuje látka co mi zvýší agresivitu?

Hledám nějakou látku, který zvýší agresivitu jedince.

Nejlepší odpověď
anonym

Dřevo+kov= lopata a 100q uhlí!

Další odpovědi
gecco

Takovejch je…
😉
Třeba adrenalin… Akorát ti ´dopředu´ (a bez výcviku) nikdo neřekne, jestli budeš agresivněji utíkat a nebo útočit…
😁

Slecna 007

Testosteron např. Otázka je příliš všeobecná. Chtělo by se to rozepsat.
Taky je možné poupravit celkový přístup s pomocí psychologa a zjistíš, že nepotřebuješ dodat více „agrese“, ale změnit postoj, životní styl, naprogramování …

orwell

U hodně lidí tak funguje alkohol. Je to poměrně levné a skoro všude k dostání.

anonym

Látka co má muslim na tlamě.

Adellis

Dlouhodobe uzivani drog

Kelt

Všechno je otázkou víry. Když budeš věřit, že nějaká látka ti zvýší agresivitu, nebo schopnost jednat aktivitu, tak se to tak stane, přestože dostaneš práškový cukr. Ale můžeš si danou situaci nacvičit, prožít, představit si, že reaguješ agresívně, tak jak chceš a po několika takových opakováních v duchu, budeš třeba reagovat i v reálném životě. Musíš se vybudit, abys byl v určité situaci ve stavu, kdy budeš reagovat agresivně.

gecco

Orwell → akorát pak (tedy po alkoholu) je často ´agresor´ zbit…
😉