bolak

Existuje kolo s automatickou převodovkou?

A nejlépe to motorové, abych nemusel dělat vůbec nic, když si chci zasportovat.

Odpovědi
Děda Louda

K tomuto účelu používám motorový gauč. Ani mi nevadí, že vlastně žádný motor nemá.

Emefej

Motorová kola mají automatické, obvykle dvoustupňové převodovky. Motorové kolo s manuální převodovkou jsem nikdy neviděl, ale možná také existuje.

bolak

Emefej: a normální kola s aut. převodovkou se taky prodávaj?

honza19hk

Normální kolo s automatickou přehazovačkou existuje.je to nábojová přehazovačka a funguje to jako v autě.Když šlapeš až moc ,přeřadí.Má 3 kvalty je to starý výrobek firmy Sachs,nikdy jsme nenarazili ale na to že by to bylo vidět i někde jinde.předpokládám tedy že se to asi nevyrábí. Ale vyrábí se tzv bezrozsahová přehazka.

Emefej

„Normální“ šlapací kolo s převodovkou neznám. Ale s automatickou přehazovačkou existují. Hledej kola firmy TREK.