Goodmanprg

Existuje klávesová zkratka pro přesun kurzoru do vyhledávacího pole?

Existuje klávesová zkratka pro přesun kurzoru do vyhledávacího pole? Myslím např. vyhledávání pomocí Googlu, když chci začít psát, aniž bych musel kliknout do obdélníku pro text myší.

Nejlepší odpověď
Brblal

Zkus několikrát stisknout klávesu Tab, mně to funguje, najednou začne kurzor blikat v poli, kde potřebuji…

Další odpovědi
xxx3

Tak třeba v prohlížeči Google Chrome se používá pro vyhledávání adresní řádek. Pokud se tam člověk chce rychle dostat bez použití myši, stačí zmáčknout F6 (ale snad to funguje i v Exploderu), v Opeře má stejnou funkci F8.