xiperio

Existuje kamera (y) do auta, která (é) monitorují auto ze všech stran?

Myslím tím kameru, která hlídá auto i když je bez řidiče, ze všech stran. Proti vandalům.

Odpovědi
led

Vyhľadajte si outdoor kameru s 360°snímaním https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=outdoor+ka­mera+360%C2%B0­+cz&tbm=isch&ved=2a­hUKEwiP_sO_teX­wAhUOTRoKHd89BmgQ2-cCegQIABAA&oq=ou­tdoor+kamera+360%C2%B0­+cz&gs_lcp=CgNpbWcQA1CKK­FjeSmDHVWgAcAB4A­IABhAGIAacHkgED­MC44mAEAoAEBqgEL­Z3dzLXdpei1pbWfA­AQE&sclient=im­g&ei=8TutYM_BO46a­ad_7mMAG&bih=947&biw=192­0&client=avast-a-2
1 – To by musela byť kamera vonku a vtedy by kamera s 360° záberom dokázala nasnímať každého, (ale čo na to zákon?).
2 – Pokiaľ by tá kamera bola vnútri, snímala by vandala len sčasti vonku a tvár, keď ju strčí do záberu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Voton

V Tesle jo 🙂

xiperio

Stačí aby to monitorovalo auto, cca max do půl metru od karoserie. Někde jsem četl. že to některá automobilka má. nevím,jestli ty kamery má ve sloupcích, ve zrcátkách atd.

Schluker

Nevim, jestli maji funkci hlidani zaparkovaneho auta, ale vozy vybavene kamerovym systemem pro sledovani 360 stupnu okolo maji obvykle jednu kameru vzadu, jednu v masce a po jedne ve vnejsich zpetnych zrcatkach.

xiperio

Tak pokud jedou a nahrávají i když auto stojí, tak by to mohl hlídat i tzv. vandaly.

Schluker

Hacek je v tom, ze obvykle jsou tyto kamery bez zaznamu. Ale jak rikam, treba to nekdo nabizi i se zaznamem, nemam tuseni..