tendruhy

Existuje k životnímu prostředí šetrná varianta záchodových tablet?

Dobrý den, mám vyzkoušené tablety do WC s názvem W5, akorát podle mě nejsou nijak šetrné k životnímu prostředí. Existuje nějaká lepší šetrnější varianta takových záchodových tablet? Díky předem

Nejlepší odpověď
zjentek

Záchodové tablety? O co jde? K čemu je to dobré?

Kdo si dokáže udržet mísu v čistotě sám bez podobných rádoby pomocníků, ten takto pomůže životnímu prostředí nejvíce. Bude to znít k nevíře, ale k PERFEKTNÍ čistotě kolikrát postačí jen štětka, voda a ruce.

@Ametyst: nastrouhaný mýdlo pere BEZVADNĚ. (;

Další odpovědi
Ametyst

Je dobré ptát se v drogeriích a supermarketech. Obvykle personál naštvu, když sháním prací prášek, šetrný k životnímu prostředí, biologicky odbouratelný. Jak je vidět, Největší Výrobci na životní prostředí nemyslí.

aliendrone

Jistěže existují, o tom není pochyb. Bohužel jakožto konzervativní jedinec žádné neznám, dávam totiž přednost těm ÚČINNÝM! ;) :D :D

Ametyst

Zjentek: Přesně takovou odpověď očekávám od zelené sekty: a taky můžu v 21. století chodit prát prádlo na kamenech u řeky, zatímco nade mnou budou hřmět soukromé tryskáče Zelených celebrit.:-)

zjentek

(;(;(; No… dobře.

Teď už si jen odpovědět na otázku, zda mi stojí za to bez smyslu vypouštět chemii do vody. A protože nejsem sekta, nevím, co smysl má a co ne. (;);(;
A tak řekni prosím, v čem ti tablety pomohou (ať si mohu odpovědět a nenesu břímě otázky). (;

zjentek

Je šlechetné, že hledáš šetrnější variantu tablet… jsem zapoměl dodat.