zjentek

Existuje již zařízení, při jehož instalaci teče kysličníkem sycená voda rovnou doma z kohoutku?

Různý soda lahve jsou vcelku na prd. Otočím kohoutem od studený a teče sodovka.

Odpovědi
jáára

Ano. Celkem stará věc se jmenuje sodobar. Aby ti to teklo místo studený vody, musel bys to trošičku upravit.

Edison

Tak ne zrovna kohoutek… ale výrobníků je plnej internet.

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?newwindow=1&hl=cs&­biw=1280&bih=716&si­te=imghp&tbm=is­ch&sa=1&ei=8DxXXLyw­DYvXwQLIhYuIC­w&q=sodobar&oq=so­dobar&gs_l=im­g.3..0l3j0i24l5­.5376.6885..7416­...0.0..1.268­.984.2j4j1...­...1....1..gws-wiz-img.......35i39j0i67j­0i30.1nYHf9el­j9M

Brblal

Máme sodastream je tam větší bombička SO2

elkon

Sycená voda není pro zdraví právě to nejlepší řešení. To, že jsou všude samé reklamy je pouze kšeft, to nemá se zdravím nic společného.