Kazatel

Existuje již přesná oddělená statistika obětí jež zemřely skutečně na covid oproti těm, co zemřely „jen“ s covidem?

Nejlepší odpověď
Drap

Neexistuje a zřejmě ani existovat nikdy nebude.

Další odpovědi
orwell

Důvěra v jakoukoliv statistiku, u které nemáme možnost kontroly dat a neznáme ani skutečný způsob jejich pořízování spadá do oblasti víry a je třeba k ní přistupovat velmi obezřetně. Bohužel se to týká většiny statistik, neboť u málo které máme možnost jakékoliv kontroly. Autor rčení „věřím jen takové statistice, kterou si zfalšuji sám“ věděl dobře co říká. Očekávat zrození nějaké přesné statistiky obětí zemřelých na covid a s covidem je podle mého názoru nereálné. V tom souhlasím s Drapem.

da ny

Odvážné zdravotnice (FB)
https://www.fa­cebook.com/lu­cie.sagatova/vi­deos/224026569­802041