zjentek

Existuje již online kadeřnické poradenství?

Třeba psychologové již něco podobného na webu mají…

A tak službu si představuji jako vedenou družením holičů (komorou) a sídlící na webu, kam člověk pošle třeba fotku hlavy a oni na základě barvy/typu člověka/vlasu, tvrdosti/barvy vousu atd. okamžitě reagují s návrhy střihu vlasu, fousu… takže asi tak, no.
Jako… lidem pokérovaným od krku nahoru už asi nepomůže ani voda svěcená, ale…

Služba by měla prvořadě pomáhat těm normálním. Pomáhat řekněme ne příliš módně založeným lidem, kteří péči o zevnějšek nechtějí nechat na sobě a eliminovat tak možnost, že pokud už jednou vyrazí mimo domov, čili do společnosti, tak budou mít jakési záruky, že nebudou vypadat jako pako. Svou významností se služba řadí na úroveň komory psychologů, jak zmiňuji, bo ne vždy ve společnosti mluvíme. Třeba na přeplněné městské ulici, kde jdeme sami… tak aby bylo jasno už od pohledu a mlčení nebylo jaksi automaticky handicapem.

Existuje již taková, či vzdáleně podobná online služba, zde popisovaná?

Odpovědi
anonym

Existuje.
Zašlete mi vaší fotku a bitcoiny v hodnotě 50€ a já vám poradím, jak se máte ostříhat.
Za dvojnásobek vás i přes TeamViewer ostříhám.

Edison

Každé kadeřnictví i po telefonu bude schopné poradit.

zjentek

Asratoth: no nemyslím zrovna podnikavce.