JáJsemKarel!

Existuje jiný výraz pro exmanželku a exmanžele?

Prosím žádné nadávky! 😁

Nejlepší odpověď
Roman71

Jeden bývalý kolega to měl pojmenované takto:
„Bejvalka“ – expartnerka
„Současná bejvalka“ – zatím ve vztahu
„Budoucí bejvalka“ – jde do chystaného vztahu s nejistou budoucností

Další odpovědi
Edison

Matka mých dětí, otec mých dětí… Pokud jsou… Jinak se používají nejrůznější slova, také poněkud nepublikovatelná…

marci1

Asi ne. Známá se dozvěděla, že bývalý manžel o ní mluví jako o „nebožce“. Naštvala se a prohlásila: „To teda neměl, já mu budu říkat "nebožáku“. 🙂

Ametyst

Říká se “bývalka” , ale u manžela nevím.

tatanka

Exmanželka je Béža , bývalá žena. Slušné a vcelku hezké.

Bobek 2

Moje stará stará (na rozdíl od mojí nové staré). A obdobně můj starej starej.