Avatar uživatele
Pokročilý

Existuje ještě smlouva....

nevím jak správně položit otázku, spíš jde o to, když jako firma zaplatím někomu vzdělání, zda je legální smlouva, která zavazuje dotyčného k odpracování určitých let a nebo k úhradě zaplaceného školeného, pokud tyto roky neodpracuje?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Jedná se o tzv. kvalifikační dohodu, na kterou pamatuje zákoník práce v ustanoveních § 234, 235.

Mrkněte do zdroje.

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/zakonik-prac e/cast10h2.aspx

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Určitě, pokud je to oboustraná dohoda , tak v tom neni problém

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2161
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 927
Zlatý mosoj 677
Zlatý gecco 534
Zlatý led 531
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 399

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.