Existuje jako rekvalifikace kurz plavání ? Proplatil by to Úřad práce?

Nejlepší odpověď
zzzzz

A jakou byste potom vykonával práci? ÚP může po dohodě proplatit i kurz, který nemá v nabídce, ale požadují příslib zaměstnavatele, že Vás po absolvování kurzu zaměstná. Je tato otázka do plavací sbírky???

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/delam-si-zbirku-plavacich-otazek-a-ted-jedna-zmizela-proc

Další odpovědi
briketka10

zzzzz – díky PRO DRAPA OTÁZKA DO KNIHY 🙂
snad si všimne..

venkovan

Ano.
Náš stát se dohodl s Austrálií a zájemci o rekvalifikaci na plavčíka krmiče se ale musí přihlásit Na Lampárně. Vycvik probíhá ve vodách Velkého korálového útesu. Stát platí dopravu tam, ubytování a stravu na týden.
Víc na tento výcvik – rekvalifikaci není třeba.

Hlada

Ne

anonym

Úřad práce má za úkol díky rekvalifikaci najít nezaměstnanému pracovní místo, nebo mu umožnit, aby si toto místo našel sám. Netuším, jakou pracovní pozici byste si představoval. Kurzy plavání by snad mohl využít plavčík, voják z povolání, příslušník policie nebo zvláštních složek.
Upřímně pochybuji, že tento kurz by ÚP proplatil.