22aa

Existuje internetový stoj času na TV vysílání?

Dobrý den.
Já se jenom ptám jestli existuje internetový stroj času na televizi. Chtěl bych si přehrát až budu mít multimediální centrum přehrávat videa z 90 let a zvolit si datum co se a kdy vysílá.
Prosím neexistuje intenetový stroj času na tv kde si můžu vybrat datum čas a pořad co se vysílá a kdy bude vytvořen.Nebo je to jenom na dnešní vysílání na pc myši z 50 let.
22aa.

Odpovědi
anonym

Na to nepotřebuješ multimediální centrum stačí vlastně jakýkoliv televizor nebo settopbox s podporou interaktivního obsahu … to poznáš podle zkratky HbbTV v jeho specifikacích … touto technologií si na TV zpřístupníš televizní archivy (je to video-on-demand, co si vybereš se k tobě přenáší přes internetové připojení) a můžeš si tak pouštět i velmi staré pořady.

Kelt

Asi neexistuje, navíc mnohé nahrávky, které byly na youtube a které se snažím znovu po určité době vidět, tam nejsou. A to je 10 let. Ale není nemožné, že tento stroj bude sestrojen.

mzm

Nevím, jestli je vhodné to nazývat „strojem času“. Normálně se tomu říká archiv. Běžně funguje 50h. Starší si člověk stejně raději najde jinde. Nějaké archivy existují.

anonym

takové archivy jsou ale pochopitelně velmi útržkovité, rozhodně to není kontinuální proud vysílání zachycený v minulosti 🙂 je to jen pár pořadů, které byly dost zajímavé aby je česká televize digitalizovala a umístila do svého archivu.

22aa

Já je viděl od pavlovicr,kulovy a další youtubery. 22aa.