muzikmaniak

Existuje hifi vez s gramcem?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, měli jsme ji x let doma. Většinou se to týká věží velikosti „midi“ a výš.
Ale co já vlastně odpovídám, když nám to oznamujete a neptáte se, že jo…

Další odpovědi
Kepler

Jestli myslíš přímo hi-fi věž tradičního typu, o tom pochybuji. Dnes jsou multifunkční systémy, nebo se gramec dá koupit zvlášť. Mrkni na http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=gramofon

Rocker

Určitě existuje.Mám sestavovanýho Kenwooda,i s gra­mofonem.Ale mám ho už mnoho let a byl tenkrát hodně drahej.

Lamalam

Hi-fi věž si můžeš sestavit z komponentů, mezi kterými je samozřejmě i gramofon.