Gendero

Existuje herecky kurz, který vás dostane přimo do hl. role ve filmu?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, takový žádný kurz neexistuje nikde na světě.

Další odpovědi
Smack

Porno, jestli si štihli svalnatý a máš velkou kládu.

Čecho_slovák

Možná tak v porno hereckém průmyslu.🤣

Disraeli

Kurz určitě ne, ale konkurz jo. A dokonce i celebrity občas musí chodit na konkurzy. U některých rolí je to ale dokonce tak, že byly vyloženě napsané/vytvořené pro konkrétního herce/herečku nebo mají nějakého toho herce předem vyhlédlého, který je v preferrencích. Pokud se o roli uchází nějaká celebrita, tak čato tu roli dostane (ale ne vždy).
O nějakou větší roli se může ucházet i několik slavných herců najednou. A taky ji dostane jen jeden – a to třeba ani ne ten nejúspěšnější/nej­známější, ale podle toho, jak sedí jako ta postava ve filmu (vzhledově i jinak) a nebo jak zapůsobí na konkurzu. Ateď si vem, že se bavím o celebritách… o nováčky většinou hned nikdo nestojí (vyjímky jsou – vzhled, nějaké zapůsobení, skvělý konkurz – na který se ovšem musel/a dostat, známosti a podobně).

Ale kurzy osu jen kurzy. Ty nic nezařídí jen mají člověka vytrénovat, připravit, seznámit ho s tím a naučit ho tu dovednost.

nyjono

Žádný kurz tě nedostane do hlavní role.
Kurz nemůže zajistit tvé herecké kvality.
Může tě jen něco naučit.
A … nepsal jsi nedávno, že komunikuješ s celebritou z Hollywoodu a že dostaneš roli?

led

Žiadny kurz hrania vás len tak od seba nedostane do hlavnej postavy vo filme.
Za predpokladu, že vás režisér vyberie do hlavnej postavy (zjavne vás niekde videl hrať) ako absolútneho „Neználka v Říši filmu“ pred každým nakrúcaním slučky (film sa skladá z veľkého počtu „slučiek – krátkych záberov, nie sú ani v poradí ako ich nakoniec uvidí divák, ktoré potom strihač dáva dohromady do diváckej podoby“, sa musíte, rovnako ako aj ostatní herci, naučiť text a akcie pridelenej postavy, ktoré budete skúšať, pokiaľ to nebude to správne, to, čo režisér chce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.