Wortygen

Existuje GPS na android zadarmo?

Jestli ano , případně link.

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano, existují takové aplikace, ale jsou docela dost oemezeny – například nemají hlasovou navigaci (v drtivé většině případů) nebo jsou použity méně kvalitní mapové podklady – třeba OSM (ty mají i v ČR řadu slepých modů nebo někdy nesouhlasí, protože to jsou sovbodné mapy a může je dělat každý a mnozí lidé to dělají opravdu od oka).

Nejlepší navigace pro Android zdarma je asi CoPilot, který právě nemá tu hlasovou navigaci, ale má kvalitní mapové podklady a celkem i řadu funkcí na to že je to okleštěné. Taky je to omezené na jeden region – to znamená kdžy si stáhnete třeba střední Evropu, tak si jižní Evropu zdarma už nestáhnete. No a podobně to je prostě u řady konkurenčních navigací.

Jinak aplikace stahujte výhradně z Google Play. Hrozí nebezepčí infikace mobilu!

Další odpovědi
Krepy

Zadarmo, to asi ne. Spíše nějaká DEMO verze na 30 dní…

Dochy

Co přesně je pro Tebe GPS? Google mapy s navigací Ti nestačí?

Jsemtady

Android ma v sobe navigaci zabudovanou. Sice to neni extra trida ale staci, nechapu kdo potrebuje vic. Mno kdyz mas pausal od tmobile tak dostanes zdarma aplikaci gps pro Android Dynavix ..

Hlada

Offline MapFactor Navigator je i s hlasem, online Locus Free.
Pozor při výběru mapy v CoPilot. Podařilo se mi nechtěně místo posunu ťuknout na displej, vybrat špatnou mapu a už to nejde vrátit.