Alešek Fialů

Existuje editor fontů, v němž se dá bezplatně exportovat písmo do formátu .ttf?

Chtěl bych bez nutnosti placení přidat písmu českou diakritiku, ale všude, kde potřebuji uložit, abych s tím mohl psát, se muselo platit. Zkoušel jsem FontCreator a BirdFont, ale nešlo to. Existuje někde úplně bezplatný editor písma??????????­??????? Agency FB česky má jeden blog…

Odpovědi
anonym

FontForge, je zcela zdarma dostupný open source editor fontů, žádná jeho část není zpoplatněná. Dostupný je pro širokou škálu platforem včetně MacOS, Windows i Linuxu.

https://fontfor­ge.github.io/

Alešek Fialů

+ge0rge Ale tam nejde přidat česká diakritika…