karelfodor

existuje dukaz,ale presvedcivy,ze buch existuje

Nejlepší odpověď
led

Stači buchnúť po stole a ten buch bude počuť.
To snaď stačí ako dôkaz…

Nebuďte horší ako Nero, netrestajte veriacich za ich vieru. Neberte im ju.
Ak neveríte v boha, vaša vec,
ak veríte v boha, vaša vec,
nenechajte sa vo svojej pravde vyrušovať.

Další odpovědi
barnajka

Kdo nemá boha v sobě, nepomůže mu ani sto Pánů Bohů ‚tam nahoře na obláčku‘.
A naopak: kdo boha v sobě má, žádný důkazy nepotřebuje.
Buď věříš, protože věřit chceš – a nebo nevěříš už z principu. Ale žádání konkrétních důkazů je absolutně zcestný – pak už ta víra nebude víra, ale jistota. A jakmile má člověk nějakou věc jistou, v tu chvíli pro něj začíná ztrácet takový to kouzlo tajemna a nedosažitelnosti, a stává se nudnou všední záležitostí.
Já si myslím, že lidi právě chtějí VĚŘIT-ne vědět…

Důkaz jestli bůh existuje nebo ne, ti nikdo dát nemůže. Já sama jsem bez vyznání, ale ne ateista: věřím ve vyšší moc, spravedlnost, dobro a lásku.
Můžu ti poradit jedno: buď sám sobě svým bohem. Chovej se po celý život tak, aby ses nemusel bát podívat sám sobě do očí, aby sis před sebou nemusel odplivnout hnusem…a aby až jednou budeš umírat, abys umíral klidně a s čistým svědomím, že jsi neškodil a neubližoval. Pokud Bůh a posmrtný život opravdu existují, Nebe budeš mít jistý

hanulka11

kdyby bůh existoval, neděly by se takové věci ,co se dějí......

Petra09

Neco vyssiho je ale urcite ne Bohove ktery maji jmena Budha Alah atd..myslim bude to jinak.

bolak

nedávno sem viděl jeden film, kde se jeden zkouřenej pochybovač ptal druhýho zkouřenýho nepochybovače: „vole, ty vážně věříš
že existuje nějakej bůh?“ a ten mu na to povídá: „vole, kdyby ne tak k čemu by bylo všude tolik kostelů?“

jestli tohle není nezvratnej důkaz boží existence tak co už :)