Vroudenspil

Existuje databáze PC her podobná ČSFD?

Aby bylo možné hodnotit podobně jako na ČSFD.

Odpovědi
aliendrone

No, protože už téměř nehraji, tak ti nepošlu aktuální tipy – spokojím se se službou Steam. Recenze (hráčské!!) tam na hry mají (mraky – podobně jako na CSFD), možnost jejich hodnocení též.

V minulosti býval u nás na hry dobrý Bonusweb.cz, dnes to je dobré tak akorát jako zdroj dobrých češtin pro staré hry.

BTW – pro pamětníky můžu doporučit https://www.my­abandonware.com (staré pecky DOSovní, Amigáckjé, Atárka… ;) :) :D) k zavzpomínání, popřípadě ke skrytému uronění nostalgické slzičky… ;) :D :D

anonym

zkus https://steam­db.info/ … bohužel se nejedná o databázi všech her, jen těch které někdy v historii byly nebo ještě jsou prodávány na platformě steam (což je ale troufám si tvrdit snad každá trochu významná hra za posledních 10 let, až na pár vzácných vyjímek). Součástí jsou i uživatelské recenze a hodnocení (což je zřejmě přidaná hodnota ve stylu CSFD o kterou se ti jedná). Co nenajdeš v této databázi, najdeš velmi pravděpodobně na wikipedii …

anonym

eventuálně zkus databázi igdb.com … (je to taková sestra filmových imdb.org či tmdb.org )