zjentek

Existuje cvičení nebo pohyb, po nichž by přešel hlad?

..a nebo exichtuje jídlo, po kterým by se chtělo cvičit a nebo aspoň normálně hejbat?

Odpovědi
gecco

Existuje spousta jídel/nápojů, po kterých se ti bude chtít hejbat – tzv. se ti zrychlí krok…
😉
A – " V tradičním textu Hatha jóga pradípika se uvádí, že žízeň, hlad i vášně pomáhají zvládat tzv. ochlazující cvičení (šítalí a sítkárí).
Šítalí: Udělejte z jazyku trubičku a tu vystrčte lehce sešpulenými ústy. Skrze tuto trubičku zvolna nadechujte a vydávejte při tom syčivý zvuk. Vydechujte dlouze, klidně a úplně nosem. Opakujte alespoň 8×.
Sítkárí: Cvičí se stejně, ale člověk syčivě vdechuje skrz mírně vyceněné zuby."
😉

Zdroj: http://www.drnes­por.eu/sadhcz­.html