Psychotic

Existuje český výraz pro cvik v angličtině zvaný „dips“ (viz video)?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LqgGhJyw­nHI&t=4m21s

Nejlepší odpověď
quentos

Máme, ale nepřesný – holt tomu říkáme „kliky“ (i přestože se nedělají na zemi), jelikož lepším výrazem čeština údajně nevládne. Alespoň tak praví slovník (Hais, Hodek: „Velký anglicko-český a česko-anglický slovník“, Leda 2002), třeba to ještě upřesní nějaký sportovec.

Další odpovědi
Muffz

Kliky na bradlech, kazdopadne se tento cvik i v cestine normalne nazyva dipy a vsichni mu rozumi.
msi – vyraz dipy pouziva 90% lidi v posilovnach, kulturisti, fyzikove… to jsou vsichni homousove?

msi

Kliky na bradlech, vyraz dipy pouzivaj homousove