svatekr

Existuje český dodavatel věrnostních plastových karet s vůní kávy?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, existuje. Výrobce plastových karet s vůní: Perfectcards.cz (vůně dle Tvého výběru).

„Plastové karty jsou využívány firmami a institucemi k různým účelům, například jako věrnostní či identifikační karty. Mohou disponovat krásnými designy, různými tvary i dalšími plusy, které budou posilovat dobré jméno vaší společnosti. Výrobce plastových karet Perfectcards.cz, ale nabízí ještě více a to přidanou hodnotu v podobě vůně. Ano, můžete si objednat karty s tématickým potiskem a podmanivou vůní dle vašeho výběru.“ 🙂
http://www.per­fectcards.cz/
http://www.tip­mag.cz/plasto­ve-karty-s-vuni

Další odpovědi
Drap

Neznám takovou firmu

HolusaMar

Vyrábíme voňavé (parfemované) plastové karty a vůně kávy a čokolády patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější. Více informací naleznete zde na našem novém specializovaném webu www.vonavekarty.cz případně nás můžete kontaktovat na www.perfectcards.cz