AZP

Existuje brána na zaslání SMS pro příjemce – pevná linka UPC ?

Odpovědi
Tazman

Opět zajímavý dotaz.
O SMS brány se zajímám už delší dobu, a jednu si teď chystám vlastnoručně postavit a naprogramovat. Ale to s tou pevnou linkou UPC opravdu nerozumím. Byť pevná linka může SMS jak přijímat tak i odesílat, ale netuším proč to nikdo neposkytuje. Možná je tam jiný tarif a SMS by byla drahá? Netuším. Ale rozhodně zajímavá myšlenka to je.

Nicméně nikde jsem se s tím nesetkal, tak se obávám, že taková SMS brána neexistuje.