vojtan7

Existuje applikace na android díky které je možné sledovat kamerový systém ?

Dobrý den hledám „appku“ která umožňuje sledování kamer …

Odpovědi
led

Ano, jestvuje, používa sa napríklad v mestskej hromadnej doprave u šoféra vo vnútornom kamerovom okruhu.
vzhľadom na to, že nepíšete, či ide o mobilnú appku, pozrite odkaz z testu:
„Pri sledovaní systému cez smartphone pomocou aplikácie na iOS alebo Android, je možné prijímať živý prenos priamo do mobilu. Aktiváciu tejto voľby môžete pomocou QR kódu na balení, cez ktorý môžete stiahnuť aplikáciu a pomocou QR kódu na hlavnej jednotke, kde sa môžete prihlásiť a získať tak prístup ku kamerám.“ http://zaujima­vosti.net/veda-a-technika/it/test-kamerovy-system-kguard-el821-bezpecnost/