456jkl@post.

Existuje aplikace pro Android na poker Texas Hold´em, v níž by se dala hrát přes Bluetooth proti jiným hráčům?

Existuje aplikace pro Android na karetní hru poker Texas Hold´em, v níž by se dala hrát přes Bluetooth proti jiným hráčům?

Existuje aplikace pro karetni hru poker texas holdem ktera by sa dala hrat pres bluetooth proti jinym hracum, tak aby bylo jedno, jaky system pouzivaji jednotlivi hraci? Tedy treba nekolik tel. s Androidem, nekolik s windowsy nekolik s iOS …

Doplnuji: cekal jsem kvalitnejsi odpovedi …

Jde mi o to abych setril data a o to aby se nedalo podvadet s kartama pri rozdavani a pod. …

A o to, ze dosah bluetoothu je vhodny k tomu aby se hraci videli navzajem a nemihli se domlouvat a pod. …

Odpovědi
cochee

To pochybuju, k čemu by to bylo dobré? BT má dosah několik metrů, není pak lepší si se spoluhráči sednout ke stolu s opravdovými kartami? Tohleto je typický příklad „mobilní zparchantělosti,“ asi jako když sedí omladina v hospodě a místo, aby se bavili hubou a ušima, tak si raději píšou přes patlála-matlála pomocí Facebooku…

dubraro

Vzhledem k dosahu BT bych doporučoval obyčejný balíček karet.