Avatar uživatele
Rohlik

Existuje aplikace pro Android, která by umožnila nadefinovat pro konkrétní kontakty zvuk SMS jiný než defaultní?

Standartně Android umožnuje zvolit jiný výzváněcí tón pro daný kontakt. Já hledám aplikaci, která mi umožní přiřadit ke kontaktu jiný tón pro zprávy (SMS). Jinak řečeno chci, aby SMS od rodiny měli jiný tón pro příchozí zprávy, než zbytek kontaktů.
Víte o něčem takovém?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Mc Merkurion, aliendrone před 2341 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

Závisí to na verzi Androida. Například v Asus ZenFone 2 Laser (Android 6.0.1) je v aplikaci Kontakty možnost nastavení tónu SMS pro každý kontakt extra. Jednoduše si najdu osobu, otevřu si položku a vpravo nahoře klepnu na ikonku tří kostiček.. Otevře se mi menu, ve kterém vyberu položku: Nastavit zvuk zprávy ..vyberu tón a uložím.

..tímto postupem to mělo jít udělat i skupinově, ale nemám to vyzkoušené. Otestuji a dám vědět do diskuze.

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Roman71

Tak jsem našel chybu v aplikaci kontakty. Nelze mi přidávat lidi do předdefinovaných skupin. Mimochodem lze nastavit skupinové zvonění a tón zprávy. Takže si to vyzkoušejte na svých chytrých krabičkách :) ..ta moje stávkuje.

před 2341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

JJ, také si myslím, že bych ji využil, připojuji se k Mc Merkurinovi s žádostí o echo kdybys uspěl.

před 2341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… až ji najdeš, tak dej vědět, taky ji už dlouho marně hledám …

před 2341 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek