uccello

Existuje aplikace na nahrávání z internet. rádia pro Windows Phone 8?

Doplňuji:
Odpověď zní: TuneIn Radio, což je bezvadná aplikace pro WP, tak i pro Android, která dokáže nahrávat. Využívám jak Android, tak i WP8 a žádný nijak neupřednostňuji, protože každý má svá pozitiva. S oběma se mi pracuje dobře, ikdyž na WP není tolik aplikací. Ale to mě nijak netrápí.

Nejlepší odpověď
Bedy

Zrovna jsem Vám chtěl tuto aplikaci doporučit, vidím, že jste byl rychlejší. Tak snad příště.

P.S.: Pro Android je více aplikací, ovšem tak 1z10 je plně použitelná. Pro Windows Phone je třeba jen jedna, ale zato plně použitelná. Co je tedy lepší?