JanaViki

Existuje aplikace na aktualizování stránek, kterou lze stáhnout do notebooku?

Když potřebuju každých 10 min. aktualizovat všechny stránky, jak to mám udělat?:) Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Ty, co si otevřu na Mozille :) (Firefox samozřejmě:D:D:D)

Nejlepší odpověď
A.d.a.m.

Nainstaluj si rozšíření Auto Refresh – https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/au­to-refresh/

Další odpovědi
Wortygen

Dej F5 a nemusíš stahovat žádné aplikace.

arygnoc

nj, ešte keby tak bolo jasné, či potrebujete aktualizovať VAŠE stránky (teda nahrať ich na sever), alebo stránky otvorené vo vašom prehliadači.
Doplňuji:
kliknite v lište pravým myšítkom na panel a vyberte obnoviť všetky panely.

gobls

Kolik je to stránek? Nestačilo by, jak už tady napsal, se naučit používat klávesové zkratky? Aktualizovat F5 a přepnout na další kartu Ctrl+PgUp/PgDn nebo jak to tam je.

arygnoc

Wortygen
F5 je refreš aktuálnej stránky.