tendruhy

Existuje aplikace, kterou uznávají policisté v ČR místo občanského průkazu?

Dobrý den, je nějaká aplikace která funguje místo občanského průkazu, tedy nemuseli byste policistům v ČR ukazovat občanský nebo jiný průkaz totožnosti, ale jen ukázali appku a informace v ní? Díky předem

Nejlepší odpověď
Drap

Jako náhrada funguje pouze pas. Žádné apky na takové věci nejsou.

Další odpovědi
Schluker

Pokud clovek zrovna neridi auto nebo jiny motorovy prostredek, tak obcanku nepotrebuje. Neexistuje povinnost nosit ji u sebe.

Zadna takova aplikace neexistuje. PCR si totoznost umi overit, kdyz chce.

ElonMusk

Občanku policistům ani ukazovat nemusíte, není povinností ji mít u sebe.