dust8

Existuje alternativa antabusu, ale bez lékařského předpisu?

Pokua ano, tak jaké?

Odpovědi
Kepler

Antabus, neboli disulfiram, se dá koupit jako generikum i bez předpisu, je ale drahý jak cyp. Což je na pováženou, protože se používá i jako urychlovač vulkanizace kaučuku… http://cb.cz/hu­sinec/sites/sto­re/disulfiram-l%C3%A9k%C3%A­1rna.html
Jinak léčivo s podobnými účinky neznám, ale to neznamená, že by ho nemohl znát nějaký farmaceut.

zbyndo

Alternatíva by mohol byť Hnojnik atramentový,alebo iná huba,ktorej konzumácia s použitím alkoholu spôsobuje otravu.Antabus je výstraha': Nesmieš alkohol, zadusíš sa.Pomaha to odolať.U niektorých ani to nezabera.Z filmu „Dobři holuby se vracejí“:"Ať že pobliju,jen když se napiju