Rokio

Existuje alespoň malá šance, aby se z abstinujícího alkoholika stal abstinent?

Co když se někdo stal alkoholikem v mládí (třeba ve 20-ti letech) a sám se rozhodne později s pitím přestat. Dále nikdy nebyl v léčebně a ani jednou nebyl na záchytce, ale s alkoholem měl problémy jiným způsobem a neudělal kvůli alkoholu nic tak strašného.

Pokud tento člověk nepije alkohol třeba 20, 30, nebo 40 let, myslíte si, že už by nemusel být abstinujícím alkoholikem?

Odpovědi
zjentek

Znám týpka, který po 35 letech chlastání přestal ze dne na den a dále normálně, spokojeně žije. Nic mu nechybí. I když už není tak veselý, spíše otrávený, není s ním žádná sranda a všeobecně je s ním od tý doby děsná nuda. Vlastně co přestal pít, tak nuda by mohla být jeho middle name.