iceT

Existoval někdy v minulosti nějaký zákaz,

který ženám zakazoval vstoupit jako host do jakékoli hospody nebo podobného podniku?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nevím, ale určitě existovaly různé zákazy a příkazy. Existovaly, existují a existovat budou. Prostě s tím nic nenaděláme. Někdy je to ku prospěchu věci, někdy na obtíž, ale je to jen tak, jak se na to určitá skupina dívá.

Další odpovědi
ten který je

Nevím jak v minulosti,ale v budoucnosti se toho ženy zcela jistě dočkají a nejen toho.:-(

anonym

Já doufám že to je část jiné katastrofy. V Asii? Je to mimouliční shon po zbytečných službách. Službách přesvědčit někoho, že se dá políčit na zvěř. Co už léta slyší jak napravují chyby ve víře v nezapomenutelné sliby. A co jsou proti slyší, že se v současnosti nic takového neudělalo.

anonym

Aby ne vždyť existuje dodnes.