LucinkaLLL

Exém – nevím po čem

Už asi týden mám na obličeji exém. Přesně před týdnem jsem začla používat takový krém s aloe (a dalšíma přísadama) právě na obličej. Myslíte, že na ten krém můžu být alergická? Nebo to můžu mít také z té zimy? Co s tím mám dělat? Něco si na to koupit? Co? Prosím poraďte, nevypadá to nic moc :(
Doplňuji:
Petra15: na takovyhle vecech nesetrim! Ten krem stoji 400..

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud máš exém od doby používání krému, pravděpodobně na něj budeš mít alergii. Zkus ho přestat používat a uvidíš, jestli se to zlepší.

Další odpovědi
iceT

Zajdi si na kožní a vezmi ten krém s sebou.Udělají ti testy a doporučí léčbu.Já se osypala zjevně po ničem a měla jsem xicht jak ještěrka,příčina se nenašla.

Ještě jsem chtěla být uštěpačná,ale radši si to odpustím…

pusinka50

Srovnej data ve svém mozku a přijď na to, zda se doba exzému časově ztotožňuje s tvými problémy. Přímo se to nabízí. Jsi asi na nějakou složku krému alergická! Přestaň se s krémem mazat a do týdne máš po problémech

petra15

Ano jsi alergicka na levnou kosmetiku,potre­bujes „kvalitu“. To jsi zase chtela setrit ne? jen se priznej…

gagaga

luci, nezalezi na cene ..muzete mit krem klidne za 2 tisice a osypete se taky ..
kdyz se podivate na krem ..na jeho slozeni ..je tam nekdy i 20 polozek
no, a staci, ze na jednu z nich jste alergicka a " je problem " ..
ja si zasla primo ke kozni lekarce a nechala si krem doporucit od ni

  • iv-