Avatar uživatele
LucinkaLLL

Exém – nevím po čem

Už asi týden mám na obličeji exém. Přesně před týdnem jsem začla používat takový krém s aloe (a dalšíma přísadama) právě na obličej. Myslíte, že na ten krém můžu být alergická? Nebo to můžu mít také z té zimy? Co s tím mám dělat? Něco si na to koupit? Co? Prosím poraďte, nevypadá to nic moc :(
Doplňuji:
Petra15: na takovyhle vecech nesetrim! Ten krem stoji 400..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, gagaga, petra15 před 3743 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Pokud máš exém od doby používání krému, pravděpodobně na něj budeš mít alergii. Zkus ho přestat používat a uvidíš, jestli se to zlepší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Zajdi si na kožní a vezmi ten krém s sebou.Udělají ti testy a doporučí léčbu.Já se osypala zjevně po ničem a měla jsem xicht jak ještěrka,příčina se nenašla.

Ještě jsem chtěla být uštěpačná,ale radši si to odpustím…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Srovnej data ve svém mozku a přijď na to, zda se doba exzému časově ztotožňuje s tvými problémy. Přímo se to nabízí. Jsi asi na nějakou složku krému alergická! Přestaň se s krémem mazat a do týdne máš po problémech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Ano jsi alergicka na levnou kosmetiku,potre­bujes „kvalitu“. To jsi zase chtela setrit ne? jen se priznej…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

luci, nezalezi na cene ..muzete mit krem klidne za 2 tisice a osypete se taky ..
kdyz se podivate na krem ..na jeho slozeni ..je tam nekdy i 20 polozek
no, a staci, ze na jednu z nich jste alergicka a " je problem " ..
ja si zasla primo ke kozni lekarce a nechala si krem doporucit od ni

  • iv-

před 3743 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek