tomasene

Exekutor zmrazil uplne oba bankovni ucty, muze to?

Zdravim,

1. otazka:
me najemnici zmrazil exekutor pry oba bankovni ucty a nedostala uz pry druhou vyplatu. Cetl jsem ze musi mit pristup alespon k dvojnasobku minima. Nevi nekdo jak postupovat proti exekutorovi?

2. otazka:
S najemnici jsem ukoncil smlouvu. Hrozi mi ale ze k dalsimu budoucimu najemnikovi muze prijit exekutor a vzit tam veci v domeni, ze tam porad bydli puvodni najemnice s dluhy?

Diky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zmrazení účtů je běžný postup. Pouze jednou ti musí banka vydat 2× minima po druhé už ne

Může pokud se domnívá. Záleží jakou má exekutor fantazii