sowa

Exekuce.Syn nechtěl použít svůj účet.Zaplatila jsem prostřednictvím svého účtu.

Zaplatila jsem z mého účtu exekuci za syna. Bojím se ,jestli nemohou exekutoři využít můj účet při případné další´exekuci

Nejlepší odpověď
Alesh

Na syna bych se vys*al, nemá dělat dluhy. Není nic jednoduššího účet zrušit a založit si nový.

Další odpovědi
anonym

Nemůžou, váš syn má exekuci, která je i na účet, proto využil syn váš účet. On nemohl zaplatit ze svého účtu, který byl obstaven. Na druhou stranu souhlas s Alesh.

zzzzz

Ne nemůžou, bylo by to možné, pouze pokud by jste písemně, dobrovolně přistoupila ke dluhu. To znamená, že by jste se zavázala, se synem dluh splácet, to Vám ale nedoporučuji.