Mona111

Exekuce – stažení odvolání ano nebo ne

Mám exekuci na pozemek protože za mě zaměstnavatel neplatil sociální a zdravotní. Podala jsem odvolání doložila potvrzení pojišťovny že já nejsem dlužníkem, následně exekutor podal návrh na zrušení exekuce. Nyní mi od soudu přišlo abych stáhla své odvolání. Nemůže po stažení exekutor změnit názor a o pozemek mě připravit? Díky

Nejlepší odpověď
zzzzz

Myslíte, jako že vy stáhnete odvolání a on poté stáhne návrh na zrušení exekuce??? No u nás je možné vše. Exekutoři běžně porušují předpisy a nejsou za to nijak potrestáni, takže já bych mu nevěřila.
Na základě jakého rozhodnutí byla ta exekuce nařízena? Nejprve musel nějaký správní orgán rozhodnout, že vy jste dlužníkem a až po pravomocném rozhodnutí se nařizuje exekuce. Napište o tom víc podrobností.

Další odpovědi
Andre5000

Ten postup soudu se mě osobně zdá nějaký divný, lepší by bylo poradit se s právníkem.